Otsime meeskonda puurmeistrit!

Vajame tööle asjatundlikku vee- ja energiakaevude puurijat!

Sinu peamised tööülesanded on:

*Puurmasina ja kompressori transport objektile.

*Tehnika lahtipakkimine ning töö teostamiseks üles seadmine.

*Puurimise teostamine vastavalt projektile ja vajadusel mantli keevitamine.

*Vajadusel kaevu ümber valutööde teostamine.

*Puurmasina ja kompressori demontaaž.

*Väiksemate hooldustööde tegemine ja tehnika korrasoleku jälgimine ning hooldus- ja remondivajadusest juhtkonna teavitamine.

Ootused kandidaadile:

Ootame sind liituma oma meeskonnaga, kui oled varasemalt teostanud vee- ja puurkaevude iseseisvat puurimist vähemalt 2 aastat ja omad C- ja CE-kategooria juhilube, et transportida puurimistehnikat objektile.

Eriti rõõmsad oleme, kui oled ka mehaanikahuviline ning oskad masinatele teha ka lihtsamaid hooldusi ja remonte.

Omalt poolt pakume sulle:

* võimalust töötada parima tehnikaga, mida Eestis hetkel kasutatakse ning saada meie käest vastava tehnikaga töötamiseks põhjalik väljaõpe;

* asjaliku töö eest korralik tasu;

* võimalike lähetuste eest kompenseerime kulud ning maksame lisatasu.

Võta kohe ühendust ning lepime kokku tööintervjuu koos proovipäevaga. Tööde algus sobivusel koheselt.

 Saada meile oma CV koos sooviavaldusega siit:

Email again:
AY Palvelut OÜ
Suislepa tee 12, Tallinn
e-post: info@puurauk.ee
www.puurauk.ee

Reigo Veskimäe
tel: +372 5046372